Relax a oddych:

V dnešnej modernej uponáhľanej dobe nielen bussines man´s, ale aj čoraz viac bežných ľudí vyhľadáva miesto, kde uskutoční svoj zámer relaxu, aktívneho oddychu, hry golfu.  Miesto na realizáciu obchodných rokovaní, spoločenských eventov, turnajov a bussines stretnutí v  neformálnom prostredí.

Golf Green Resort je to pravé miesto na realizáciu Vášho zámeru. Ponúkame Vám naše priestory Green Club House priamo na ploche Green Resortu. V Clube máte možnosť vyskúšať výbornú kuchyňu a gastro služby špičkového kuchárskeho personálu.

Royal Catering service je prvou voľbou pri výbere cateringového partnera na zabezpečenie Vášho eventu, alebo spoločenskej udalosti v Green resorte. Spoločnosti majú možnosť vďaka nášmu obchodnému partnerovi Royal Catering service získať ponuku na teambuildingové eventy pre svojich zamestnancov a obchodných partnerov, spoločné turnaje obohatené o spoločenské eventy, stretnutia, Coffe breaky, welcome drinky, open party, summer green party, výročia firiem, alebo párty pod holým nebom.

Na zabezpečenie kolektívnych eventov a spoločenských udalostí, ktoré utužujú obchodné a  pracovné vzťahy čoraz viac firiem opakovane využíva profesionálne služby partnerskej spoločnosti Royal Catering service. Luxusné prevedenie catering párty servisu na najvyššej úrovni aj pre Vás s radosťou zabezpečí spoločnosť Royal Catering service.

borsa